AYAK ANALİZ CİHAZI

Ayak sağlığı çalışıyorsanız, hastanın tabanlık seçiminde ve ortopedik ayakkabı yapımında ayağın postural anomilerinigörmede size doğru görüntü vererek ışık tutacak ve işinize değer katacak olan çelik kasa giydirilmiş, sağlam ve yıllarca kullanacağınız kendi üretimimiz olan ayak analizi cihazını beğeninize sunuyoruz.

Günümüzde tüm medikal, ortez –protez uygulama merkezlerinin olmazsa olmazı haline gelen analiz cihazını aynı zamanda bilgisayar programı yüklenerek, burada (sınırsız) hastanın analiz görüntülerini isimleri ile depolayıp ileriki aylarda karşılaştırma imkanı verir. Böylece sunduğunuz ürünün fayda takibini yapabilirsiniz.

Not: Ayaklardaki tüm sorunlar için ölçü üzerine yapılan güncel modellerde ortopedik bot ve ayakkabı modellerimizi görmek için ürünlerimiz kısmına bakınız.

Firmamız ortopedik (Ölçü üzerine) ayakkabı, bot ve terlik yapmaktadır. 20 numara ile 45 numara arası tüm gruplarda; iki yüze yakın modelde ortopedik ayakkabı anlayışında sizlere farklı bir konsept sunduk.

Dünyanın nerede ise hiçbir yerinde artık geçerliliği olmayan kösele bot mantığı ülkemizde de geçerliliğini yitirdiği gibi insanlarında (Ay bu sakat ayakkabısı gibi.) serzenişini hep duymuşuzdur. Çocuklardan ziyade, bayanlar başta olmak üzere yetişkinlerde sorun daha fazladır. İşte bizim konseptimiz insanların ayaklarında ne tür sorunu olursa olsun beğenerek giyebileceği ürünler yapmaktır. Örnek; düz taban spor ayakkabı ile tedavi olsun.

Eğer işiniz perakende (doğrudan insanlara) hizmet ise, elinizin altında bu mektubumuzu saklayın bir gün lazım olacaktır.

Bilgi; Sitemizdeki modellerden hangisini isterseniz renk ve taban değişikliği de yaparak sipariş verebilirsiniz. Ve tüm bağcıklı modelleri cırtlı, cırtlı modelleri bağcıklı olarak isteyebilir, detaylı bilgi için telefonla yardım alabilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ ?

1 – Doktor reçetesi var ise aynen uygularız.

2 – Pes planus (Düz Taban) için tüm modeller olur.

3 – Pes Cavus (Çukur Taban) için tüm modeller olur.

4 – Ayağın içe ya da dışa dönmesi için tüm modeller olur.

5 – Gut hastalığı (Fil ayak) ve diyabetik ayaklar için tüm modeller olur.

6 – Kısalıklı ayaklar içinde terlik dahil tüm modeller olur.

7 – Nasırlı ve yaralı ayaklar ve benzeri durumlarda tüm modeller uygulanabilir.

8 – Hallux valgus ve topuk dikeni için de tüm modeller uygundur.

Kısacası ayaklarda olası her türlü sorunlar için gereken uygulamayı tüm model ve çeşitlerimizde sunabiliriz.

.we play digital